Zestaw kluczy nasadowych 1/4" 3/8" 1/2" V2461

  • Dodaj recenzję:
  • V2461
  • Producent: VIGOR
  • Cena brutto: 752,27 zł 611,60 zł

172 elementy

Komplet kluczy nasadowych to zestaw narzędzi, które są niezbędne każdemu mechanikowi. Dzięki nim można wykonywać wiele bieżących prac oraz czynności, które wiążą się koniecznością odkręcenia śrub. Jest to więc niezbędnik, który powinien się znajdować w każdym warsztacie lub serwisie samochodowym. W związku z tym zapraszamy Was do dokładnego przeanalizowania przygotowanej przez nas oferty, w której znaleźć można komplet kluczy nasadowych marki Vigor w wielu różnorodnych wariantach. Posiadamy zarówno zestawy podstawowe, jak również komplety rozszerzone o dodatkowe warianty kluczy. Gwarantujemy, że każdy z Was znajdzie w naszym internetowym sklepie komplet kluczy nasadowych idealnie dopasowany do własnych potrzeb i oczekiwań.

Kluczowym atutem oferowanego przez nas asortymentu jest wysoka jakość. Każdy komplet kluczy nasadowych jest wykonanych z solidnej stali, która wytrzymuje liczne przeciążenia. To jednak nie wszystko! Istotną zaletą jest również atrakcyjna cena. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Po złożeniu zamówienia poinformujemy Państwa o przewidywanym terminie wysyłki. Przewidywany termin dostawy towaru wynosi maksymalnie 14 dni.