Narzędzia

Profesjonalne narzędzia samochodowe z dożywotną gwarancją!


Wyposażenie warsztatu to m.in. narzędzia do gwintowania, takie jak docinaki uniwersalne, zestawy do gwintowania i zestawy do naprawy gwintów. Narzędzia wykonane są ze stali szybkotnącej HSS, przeznaczone do bezproblemowego nacinania gwintu w trudno dostępnych miejscach. Narzędzia samochodowe w zestawach to również duża wygoda i szybkość pracy. Komplet narzędzi, dzięki któremu mamy wszystko, co niezbędne pod ręką, jest podstawą dobrego i profesjonalnego wyposażenia warsztatu samochodowego.

 

Dobrze wyposażony warsztat samochodowy posiada kompleksowe zestawy narzędzi, ale i akcesoria, pozwalające zadbać o niezbędny komfort. Dla wygodnej i efektywnej pracy, szczególnie polecamy różnego rodzaju maty, podkładki i leżanki, zapewniające właściwą pozycję ciała podczas prac warsztatowych. Ochronę dłoni zagwarantujemy używając rękawic z pokryciem z mikropianką, a odpowiednie oświetlenie np. przy pomocy lampy warsztatowej Strip-LED 1979-6 umożliwi pracę nawet w późnych godzinach wieczornych.

 

W ofercie znajdują się również samochodowe narzędzia diagnostyczne, pomiarowe, polerskie i motoryzacyjne. Profesjonalny zestaw narzędzi warsztatowych musi zawierać także klucze samochodowe. Oferujemy zestawy kluczy nasadowych składające się z 27, 77 lub 90 elementów. Coś dla siebie znajdą też fani jazdy na motocyklach. W naszym sklepie z pewnością skompletują pełne wyposażenie warsztatu motocyklowego.

 

Naszym atutem, oprócz bogatej oferty są także ceny, które są atrakcyjne i prezentują najlepszy stosunek jakości do swojej ogólnej wartości.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dobrych narzędzi i akcesoriów do samochodów i motocykli, wszystkich klientów z Poznania i innych miejscowości. Gwarantujemy sprawną obsługę i szybką wysyłkę!