Profil firmy

HAZET został założony w 1868 r. Przez Hermanna Zervera. Nazwa marki „HAZET” ma swoje korzenie w inicjałach jej założyciela, gdzie „H” (HA w języku niemieckim) oznacza Hermann i „Z” (ZET w języku niemieckim) dla Zervera. HAZET jest obecnie firmą rodzinną piątej generacji.

Oryginalny HAZET-Werk w Remscheid-Vieringhausen. Przeczytaj więcej o historii na Facebooku.

csm_kurzportrait_3_8c0bd273de

Zakład 1 w Remscheid należy do najbardziej zaawansowanych w Europie. Od produkcji kutej do sterowanej CNC, najbardziej zaawansowana technologia w połączeniu z solidnym doświadczeniem zawodowym towarzyszy procesowi produkcyjnemu.

csm_kurzportrait_4_5694f2c7c6

Zakład 2 Heinsberg, firma zaprojektowana zgodnie z najnowszymi odkryciami technicznymi, znajduje się w trójkącie granicznym między Niemcami, Belgią i Holandią z dobrymi połączeniami transportowymi (godzinę jazdy samochodem od Remscheid). Jeśli chodzi o rynek europejski, znajduje się tam przestronne centrum logistyczne.

csm_kurzportrait_5_97fe36c7c4

Zakład HAZET 3 z siedzibą w Remscheid zawiera jeden z najnowocześniejszych sterowanych komputerowo systemów proszkowych w Niemczech. Robot spawalniczy, w pełni automatyczny system cięcia laserem oraz centrum wykrawania i gięcia zapewniają najlepsze wyniki w obróbce blach. Oprócz różnorodnych metod formowania blach powstają tu również znane wózki narzędziowe „Assistent”.

Praca 4 Vieringhausen

Technologia Torque znalazła swój dom w fabryce HAZET 4 w Remscheid-Vieringhausen. Precyzyjne klucze dynamometryczne są tam produkowane, montowane i kalibrowane.

ROZWÓJ I PROJEKTOWANIE

csm_Produktion_Werk_I_Konstruktion_2_4c59fc6288

Wysoko wykwalifikowani inżynierowie opracowują i projektują narzędzia i pomoce produkcyjne przy użyciu najnowszych komputerów CAD i „wysokiej klasy oprogramowania”. Wygenerowane dane są wykorzystywane na różne sposoby, np. Do produkcji próbek w możliwie najkrótszym czasie lub do komunikacji z naszymi klientami i dostawcami poprzez wymianę danych. Zastosowania narzędzi są symulowane w środowiskach wirtualnych lub danych NC generowanych dla obrabiarek, które umożliwiają 100% powtarzalną produkcję matryc. Zapewnia to niezmiennie wysoki standard jakości.

TWORZENIE NARZĘDZI I MATRYC

csm_Produktion_Werk_I_Werkzeugbau_2_d5d7051ac4

Wykorzystanie najnowszej technologii we własnym narzędziu HAZET i produkcji matryc. Dane frezowania są przesyłane bezpośrednio przez interfejs CAD / CAM do szybkiej jednostki frezującej (HSC), która następnie frezuje kute kontury dla nowych matryc w twardej matrycy z wysoką precyzją z prędkością do 42 000 obrotów wrzeciona / min.

KUCIE

csm_Schmiede_1_2012_7c631642fd

Dokładnie wyprodukowane matryce są stosowane w młotach hydraulicznych kuźniczych o krótkim skoku. Doświadczeni fałszerze położyli podwaliny pod narzędzia wysokiej jakości HAZET z „prostego” kawałka stali.

MASZYNY DO OBRÓBKI CNC

csm_Produktion_Werk_II_2-Spindler_C100-C200_3_ba49649b17

Od najprostszych maszyn wiertniczych po w pełni zautomatyzowane centra wiercenia i frezowania CNC, HAZET wdraża wszystkie procesy usuwania metali w kompleksowym parku maszynowym.

GALWANOTECHNIKA

Hazet Galvanic Werk2

Końcowe dotknięcie dotyczy każdego narzędzia w przyjaznej dla środowiska galwanicznej chromowo-niklowej instalacji do powlekania. To nie tylko sprawia, że ​​wyglądają dobrze, ale również zapewnia narzędziom HAZET trwałą ochronę przed korozją.

FORMOWANIE BLACH

csm_hazet_blechbearbeitung_fa0bbdb077

Stale zmieniająca się różnorodność produktów jest zarządzana przy użyciu najnowocześniejszego systemu cięcia laserowego, a także centrum wykrawania i gięcia. W pełni automatyczne roboty spawalnicze są wykorzystywane do produkcji dużych rozmiarów partii.

MALOWANIE PROSZKOWE

csm_pulverbeschichtung_26_47406ba39b

W najnowocześniejszym centrum malowania proszkowego wszystkie odcienie kolorów RAL mogą być skutecznie stosowane do produktów, nawet w małych partiach. Produkty są powlekane prawie bezodpadowo nawet w najkrótszym czasie obróbki – to chroni nasze środowisko.

LOGISTYKA

csm_HZ_Lkw_2012_8719d0d24b

Zintegrowane systemy zarządzania zapasami w połączeniu z najnowszą technologią w sektorze logistycznym, np. Obsługiwane przez DP, w pełni automatyczne przenośniki taśmowe, stanowiska pakowania i dwóch „komisarzy” (magazyny buforowe) zapewniają szybką wysyłkę produktów wysokiej jakości HAZET do naszych klientów w możliwie najszybszy sposób czas.

csm_hazet_logistik02_2b49f903f3

SEGMENTY PRODUKTÓW / PRZEGLĄD / DOSTAWA:

 • Ściągacze
 • Narzędzia bezprzewodowe
 • Ogólne narzędzia warsztatowe
 • Ogólny sprzęt warsztatowy
 • Technologia Torque
 • Młotki
 • Narzędzia pneumatyczne
 • Klucze
 • Wkrętaki
 • Narzędzia specjalne
 • Gniazda
 • Narzędzia VDE
 • Stojaki wystawowe
 • Zestawy narzędzi
 • Asystent wózka narzędziowego
 • Szczypce / nożyce

STRUKTURA SPRZEDAŻY:

HAZET współpracuje z doświadczonymi i długoletnimi partnerami w ponad 100 krajach na całym świecie. W Niemczech mamy czterech przedstawicieli i trzy biura sprzedaży.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE HAZET:

 • Importerzy, handel narzędziami i maszynami, handel dostawami przemysłowymi, handel B2B, handel częściami i akcesoriami do pojazdów
 • Handel żelazem, narzędziami i gospodarstwem domowym, dystrybutorzy zależni od przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu motoryzacyjnego, producentów oryginalnego sprzętu
 • Państwowe grupy zakupowe, firmy naftowe, stowarzyszenia i spółdzielnie
 • Dyspozytorzy katalogów

DOSTAWCY PARTNERÓW HAZET:

 • Przemysł motoryzacyjny, niezależne i zakontraktowane warsztaty, administracja
 • Producenci oryginalnych urządzeń, stacje benzynowe, konsumenci końcowi, władze i państwowe grupy zakupowe
 • Zakłady przemysłowe, linie lotnicze, rzemiosło i handel, firmy naftowe

SERWIS I SZKOLENIE:

HAZET oferuje swoim partnerom szeroki zakres działań marketingowych wspierających i promujących sprzedaż. Z atrakcyjnie zaprojektowanych systemów paneli narzędziowych, stojaków ekspozycyjnych, flagowego sklepu „Centra kompetencji”, broszur i katalogów w Point of Sale w celu wsparcia wewnętrznych targów, a także specjalnych szkoleń HAZET dla wyspecjalizowanego personelu naszych partnerów na miejscu lub w HAZET-WELT. 20 furgonetek demonstracyjnych w Niemczech i za granicą zapewnia naszym klientom pełną obsługę w sektorze sprzedaży.